Jučer smo kao tim sudjelovali na B2Run-u i još jednom pokazali da se timski duh ne gradi samo u uredu, već i kroz zajednička iskustva izvan radnog okruženja.
Nakon uspješno završene utrke, druženje smo nastavili uz poseban after party na jedrilici, gdje smo uživali u odličnoj atmosferi i koncertu koji se održavao na drugom brodu, a koji smo pratili s mora.
Hvala svima koji su sudjelovali, trčali, navijali i doprinijeli odličnoj atmosferi.
Vidimo se i sljedeće godine! 💙